Tento projekt již není aktivní. Obsah je ponechán z archivních důvodů.

Google favicon v novém převleku

Před pár dny mě trkla do hlavy nová favicon-ka Google, tak jsem se rozhodl se s Vámi podělit. Nebudu to prodlužovat slovy, ukážu Vám co mám na mysli:

Nová Google Favicon-ka

Nová Google Favicon-ka

Obrázek nahoře zobrazuje poslední dvě změny ve vzhledu. Za posledních 8 měsíců změnil Google již dvakrát vzhled favicon, že by se to stalo trendem v Google, jako světoznámé Google Doodles? Je to možné.

Popřípadě si můžete Google Favicon stáhnout na Google.com/favicon.ico

Jak se Vám nový vzhled ikonky líbí ? Ja si na to osobně nemohu zvyknout, neustále mě to mlátí po hlavě a připadá mi to periferně jako puzzle, nebo koláž od Picassa.

Abych tento příspěvek trochu natáhl, tak pro ty, kteří nevědí jak si vytvořit vlastní favicon, tak doporučuji použít tento skvělý nástroj na vytvoření favicon.ico.

Jeden komentář

mirecekp | January 10th, 2009 @ 22:22:

Nedivím se že jsem si toho nevšiml, prohlížeč mi bude zobrazovat ještě hodně dlouho tu starou, ale když se podívám na google na doménách co nepoužívám vidím ji. Osobně se mi asi nejvíce líbila ta předchozí. Ale ta první (velké G) se mi tolik nelíbila…
Věřím, že si na tuhle pestrobarevnou rychle zvykneme.Pravdepodobne nemate nainstalovany flash player. Stahnete si ho a nainstalujte. Adobe Flash Player