Jednoduchá rada jak vytvořit hodnotný obsah. Není to alchymie.

Obsah je a vždycky bude nejdůležitější součástí celého internetového marketingu. Samozřejmě, obsah v dnešní progresivní a konkurenční době není jen text, nýbrž vše co představuje určitou hodnotu pro Vaše weby.

SEO bylo vždy jednoduché ve své podstatě. Ale dosáhnout kýžených výsledků už tak jednoduché není. Hodnotný obsah Vám dokáže vytvořit skvělou image, kvalitní odkazy a ve finále zoptimalizovat Váš web pro vyhledávače. A jak na to?

Publikujte své cenné a nabrané know-how, cokoliv co nikdo jiný ještě nepublikoval, buďte originální a kreativní. Názorný, extrémní, ale také motivační případ jsou informace publikované Wikileaks. Zkuste se zamyslet nad tím co Vy víte a nikdo jiný neví – zaručený úspěch nejen ve vyhledávačích.

Začínám nyní publikovat i v angličtině pro anglicky mluvící marketéry žíjící v ČR. Vyrůstal jsem v britském prostředí, takže mohu nabídnout zajímavý vhled. Jak se říká, kolik jazyků umíš, tolikrát si člověkem. Takže tyto anglické příspěvky budou originální a odlišné od tich českých, jelikož jsou cíleny na úplně jinou skupinu a vlastně i psané odlišným člověkem.

Samozřejmě jsou zváni všichni, takže kdo chce ať se připojí. Veškeré příspěvky budou publikované v kategorii The Experiment.

Zanechte komentář
Pravdepodobne nemate nainstalovany flash player. Stahnete si ho a nainstalujte. Adobe Flash Player