Stále jsme aktivní, rozjíždíme vlastní projekty

Tak Vás po velice dlouhé odmlce zdravím! Moje aktivita na blogu byla poslední rok velmi nízká. Stále ale plně fungujeme, nabízíme marketingové služby, nicméně jsme snížili kapacitu a začali rozjíždět své vlastní projekty. Vždycky jsme propagovali a stále propagujeme jiné firmy, zvyšovali jim tržby, budovali značky.

Kdysi jsem četl jeden rozhovor se známým marketérem. Ptali se ho, když je tak dobrý, proč si nevytvoří vlastní byznys a nepropaguje si ho? Řekl, že s tím je spojená další práce s vedením podniku, administrativa apod. Řekl jsem si: Ano, ale vyděláš stokrát víc!

Proto jsme se rozhodli si také vytvořit něco, kde můžeme uplatnit veškeré znalosti internetového marketingu. SEO Profesionál je také stále náš aktivní byznys, značka, nicméně tento obor je velmi vrtkavý a nevyspělý, lidé o něm vědí hrozně málo. Možná o tom někdy napíšu článek. Každopádně vše, co jsem Vám tady psal, chci použít a investovat momentálně do svých projektů, jeden už je on-line, jedná se o internetový obchod zaměřující se na kvalitní golfové zboží

Specifikace našeho prvního projektu:

Anfigolf logo
w: Anfigolf.cz

f: Anfigolf.cz na FB

t: Twitter

Jak k vlastnímu projektu přistupujeme?

Jelikož je to náš vlastní projekt, přístup je velmi osobní. My víme, co je nejlepší, tudíž peníze investujeme správně, efektivně a hlavně přesně tak, jak chceme, není tam žádná intervence druhé strany. K projektům našich klientů přistupujeme stejně jako k vlastním projektům, nicméně do toho našeho si můžeme investovat tolik času, kolik chceme, tudíž efekt je mnohem větší, lepší a silnější. Některé společnosti by to nedokázaly zaplatit, my si internetový marketing děláme sami, tudíž ušetříme na konzultacích, know-how apod. Samozřejmě náklady na reklamu jsou stejné, stejně jako každý musíme “cvakat” PPC kampaně apod., pokud je chceme využít.

Co je dnes jádrem celého internetového marketingu? Facebook + SEO!

SEO použité s Facebookem je prostě ta nejlepší kombinace, kterou můžete použít. Jelikož podnikáme v oblasti golfu, tato kombinace je pro nás naprosto ideální. Zasáhneme každou cílovou skupinu, Facebook prostě dneska frčí a bez něj nedosáhnete maximálního potenciálu!

Přes Facebook dokážeme na naše stránky dostat dvakrát tolik návštěvníků, společně s optimalizací pro vyhledávače tím maximalizujeme návštěvnost.

Samozřejmě, práce na projektu je vždy dlouhodobý proces, ale nejdůležitější je dosahovat vzrůstajícího trendu.

Také můžeme diskutovat o použitelnosti webu, to je samozřejmě důležitý článek v marketingu. Ale to už je o tom si návštěvníky správně nasměrovat a hlavně udržet na stránkách.

Jsou tu i další faktory, nicméně pokud máte projekt, který má potenciál v sociálních sítích, tak doporučuji kombinaci SEO a Facebook a uvidíte, že výsledky budou opravdu skvělé. Facebook využijete pro komunikaci se zákazníky, SEO zase k jejich získání a vzájemně tyto věci fungují velmi dobře.

Tak jsem Vás chtěl trochu informovat o dění v naší společnosti, nezabředával jsem moc do jednotlivých nástrojů internetového marketingu. Na to se chystám v příštích článcích, které budu v nejbližší době publikovat.

Jinak SEO Profesionál Toolbar stále aktualizujeme, Firefox verzi používá už více jak 5800 uživatelů! Chrome verze si již našla 1500 uživatelů! Tudíž tento projekt můžeme považovat za úspěch. Děkujeme za přízeň českým/slovenským uživatelům, vytvářeli jsme tento addon hlavně pro Vás. Určitě plánujeme i nějaké další vylepšení.

Zanechte komentář
Pravdepodobne nemate nainstalovany flash player. Stahnete si ho a nainstalujte. Adobe Flash Player